به سایر گیمرها ملحق شو و شبکه گیمینگ خودت رو بساز!

کاربر گرامی با ساخت اکانت در موباجیم می‌توانید از امکانات و جوایز بیشتری بهره‌مند شوید.

ثبت نام
×
موباجیم، شبکه اجتماعی گیمرها

با نصب اپلیکیشن موباجیم خفن‌ترین گیمرهای ایران رو بشناس و کلی دوست گیمر پیدا کن.

داستان بازی Life Is Strange

۲ نظر    ۱۲۰۵ بازدید
۵ فروردین ۱۳۹۷
داستان بازی Life Is Strange

📛هشدار!

 این متن شامل Spoiler و بخش هایی از داستان کلی بازی Life is Strange می‌باشد، به طور کلی در متن زیر تلاش شده داستان کلی و ایده اصلی بازی توضیح داده شود زیرا داستان بازی و حوداث آن بر اساس انتخاب‌های بازیکن تغییر می کند.

Life is Strange


داستان بازی روایت ماجرای Maxine "Max" Caulfield و برگشتن او به شهر دوران بچگی‌اش Arcadia Bay در کانادا است (این یک شهر خیالی است و در کانادا وجود ندارد). داستان از آنجا شروع می‌شود که مکس سر کلاس عکاسی استاد Mark Jefferson یک الهام از یک فانوس دریایی که در حال نابود شدن توسط طوفانی سهمگین است می‌گیرد، و در حالی که او از کلاس به دستشویی می‌رود تا آبی به صورت بزند تصادفا شاهد صحنه‌ی کشته شدن یک دختر توسط یکی از هم کلاسی‌هایش به نام Nathan Prescott  می‌شود... در این قسمت از بازی است که قابلیت بازگشت در زمان به بازیکنان معرفی می‌شود و Max با این قدرت می‌تواند جان دختر، که مشخص می‌شود دوست دوران کودکی او Chloe Price، است را نجات دهد. در ادامه دو دختر به سمت فانوس دریایی رفته و Max از قدرت بازگشت به زمان گذشته‌ی خود به Chloe می‌گوید.

Life is Strange

در ادامه شاهد اذیت و آزار شدن (!) یکی از دانش آموزان هم کلاس Max به نام Kate Marsh هستیم که ویدئویی از او در حالی که در پارتی مشغول بوسیدن افراد مختلفی است در حال پخش شدن است و بر سر زبان‌ها افتاده.... اما مشخص می‌شود که Kate در آن مهمانی موادخور شده بوده (!!) و مکس به Nathan در این ماجرا مشکوک است. بعد از این Max و Chloe به آزمون و خطا و امتحان کردن قابلیت‌های مکس مشغول می‌شوند و به ماجراهای روزمره خود می پردازند تا اینکه یک روز همه کلاس‌ها تعطیل شده و همه به حیاط می روند چون Kate قصد خود کشی دارد و تصمیم به پریدن از سقف ساختمان خوابگاه به پایین را دارد. Max با استفاده از قدرت هایش خودش را به سقف می رساند؛ در این قسمت شما بسته به انتخاب‌های خود و تصمیمات و اطلاعاتی که از قبل به دست آورده‌اید ممکن است موفق به نجات Kate شوید. باید حسابی باهاش دوست شده باشید و به حرفاش اهمیت داده باشید، به علاوه اینکه کمی روحیه‌ی خاص و نزدیکی هم بهش بدست آورده باشید. 

قسمت دوم با رفتن به دفتر مدیر و صحبت کردن در مورد Kate و اینکه چه چیزی باعث شد دست به این عمل بزند تمام می‌شود.


Life is Strange