به سایر گیمرها ملحق شو و شبکه گیمینگ خودت رو بساز!

کاربر گرامی با ساخت اکانت در موباجیم می‌توانید از امکانات و جوایز بیشتری بهره‌مند شوید.

ثبت نام
×
موباجیم، شبکه اجتماعی گیمرها

با نصب اپلیکیشن موباجیم خفن‌ترین گیمرهای ایران رو بشناس و کلی دوست گیمر پیدا کن.

سرزمین دوم در کلش آف کلنز ویژگی های آپدیت May 2017

۰ نظر    ۳۶۶۱ بازدید
۱ خرداد ۱۳۹۶
سرزمین دوم در کلش آف کلنز ویژگی های آپدیت May 2017

نیروهای جدید کلش آف کلنز، هیرو جدید ، ساختمان جدید و همه ی تغییرات آپدیت جدید و اضافه شدن سرزمین دوم

به پایگاه سازه خوش آمدید!

بادبان ها رو برای رفتن به دنیای جدید بکشید!

سرزمین شگفت انگیز جدید توسط معمار بزرگ اداره میشود. او تنها کارگر و معمار شما در این طرف آب هاست. اما ویژگی های منحصر به فرد او به توسعه برخی پیشرفت های جدید کمک می کند. زمانی که شما در دهکده اصلی خود به تاون هال 4 برسید می توانید قایق را بازسازی کرده و به آن طرف آب ها سفر کنید.

در این قلمرو کارها با کمی تفاوت پیش می روند، برای شروع پایگاه کارگر توسط منابع مختلفی اداره میشود. الکسیر و طلایی که در این سرزمین به دست می آورید در سرزمین اصلی قابل استفاده نخواهد بود. اما جم ها در هر 2 سرزمین یکسان و قابل استفاده است. در واقع وجود یک دنیای جدید به معنای وجود یک سری زیادی از اچیومنت ها و دستاوردهای جدید است که میتوانید همه را کامل کرده و جم های زیادی بدست آورید.


ویژگی های جدید:  

✅آرچر تاور بین اتک دادن سریعتر و یا داشتن بُرد بیشتر میتواند تغییر کند.

✅جا خالی دادن از ضربات Multi Mortar (که یک نیروی جدید در بازی است) برای نیروهای دشمن بسیار سخت خواهد بود.


ساختمان های جدید : 

✅ له کننده - Crusher : یک ساختمان دفاعی پر قدرت برای له کردن دشمنان.

✅ تله ی فشاری - Push Trap : می تواند نیروهای دشمن را در مسیری که شما تعیین می کنید، پرتاب کند.

✅ معدن جم - Gem Mine :با استفاده از آن میتوانید در طول زمان، جم جمع کنید. همچنین با ارتقای آن جم های بیشتری را در طول زمان بدست می آورید.

✅ برج ساعت  - Clock Tower : همه چیز را، از میزان زمان ساخت تا  مقدار منابع جمع آوری شده در سرزمین دوم را با آن میتوانید سرعت بخشید.


قدرت های جدید: 

الکسیر متبلور پیدا شده در این طرف آب ها باعث شده است که اشیاء و نیروهای مشابهی که در سرزمین اول نیز وجود دارند، شکل جدیدی به خود بگیرند و همچنین قدرت های مخصوصی نیز به دست آورند. 

- آرچرهای مکار - Sneaky Archers : ویژگی Cloak، آنها را قادر خواهد ساخت که برای مدت زمان کوتاهی از دید ساختمان های دفاعی دشمن مخفی بمانند. 

-غول مشت زن - Boxer Giant : ویژگی Power Punch، به او این قدرت را می دهد که در اولین حمله خسارت زیادی وارد کند.


نیروهای جدید : 

استاد معمار قدرت های منابع جدید را برای آموزش نیروهای جدید تجمیع کرده است مثل: 

بمبر - Bomber : این نیرو قادر است تا بمب های بزرگی را پرتاب کند که میتواند چندین ساختمان را یکجا نابود سازد.

سبد کنون - Cannon Cart : یک کنون چهار چرخ قوی است که به خط مقدم آورده شده است.


هیروی جدید: 

برخی از قهرمانان به دنیا می آیند و برخی دیگر ساخته می شوند. وقتی که در سرزمین دوم به تان هال 5 برسید ، استاد معمار وارد نبرد با استفاده از یک ماشین جنگی خواهد شد. اگر این هیولای مکانیکی به سطح 5 خود برسد توانایی "چکش برقی" آن آزاد می شود.


مود جدید نبرد : ورسوس بتل 

در این مود نبرد، به شما اجازه داده خواهد شد تا در نبرد تک به تک شرکت کنید. مشابه کلن وار ها هر دو نفر به هم حمله می کنند و کسی که اتک بهتری بزند جایزه را می برد. در زمان دفاع منابع شما از بین نمی رود.

اگر 3 پیروزی در مد ورسوس بتل در روز کسب کنید، منابع بسیاری جایزه می گیرید. همچنین با ادامه دادن این جنگ ها تروفی های مخصوصی کسب می کنید که در یک لیدربورد جداگانه نمایش داده می شود.


مکانیک جدید بازی:

پایگاه کارگر با استفاده از مدیریت ذهن، با سهولت بیشتری اداره میشود. در اینجا، نیرو ها به صورت اوتوماتیک ساخته میشوند، و دیوارها به صورت بخش بندی اضافه میشوند. همچنین هنگامی که آنلاین هستید کسی نمیتواند به شما حمله کند. نیروها به صورت گروهی ساخته میشوند و هر Army Camp تنها ظرفیت یک گروه از نیروها را در هر زمان دارد. نیرو ها و Army Camp هایتان را ارتقا دهید تا بتوانید تعداد بیشتر و متنوع تری از نیرو ها را در هر زمان بسازید.


جایی که جدید ها جایگزین قدیمی ها میشوند:

از تخصص های استاد معمار خود استفاده کنید تا شهر دوم خود را گسترش دهید. برای مثال هنگامی که Cannon شما به یک سطح خوبی رسید، با کلیک بر روی کنون یک گزینه ی جدید با اسم "Gear Up" می‌بینید. استفاده از این Gear Up یک قدرت جدید فوق‌العاده به کنون میدهد که آن را دو برابر میکند: Double Cannon !!

مانند ساخت دیوارها، برای استفاده از Gear Up نیز باید استاد معمار شما آزاد باشد تا بتوانید از آن استفاده کنید. گزینه های Gear Up جدیدتری برای ساختمانهای دیگر در آینده نیز در دسترس خواهند بود.


کارتلند