به سایر گیمرها ملحق شو و شبکه گیمینگ خودت رو بساز!

کاربر گرامی با ساخت اکانت در موباجیم می‌توانید از امکانات و جوایز بیشتری بهره‌مند شوید.

ثبت نام
×
موباجیم، شبکه اجتماعی گیمرها

با نصب اپلیکیشن موباجیم خفن‌ترین گیمرهای ایران رو بشناس و کلی دوست گیمر پیدا کن.

معرفی کارت Rocket در کلش رویال

۰ نظر    ۴۶۱ بازدید
۲۴ تیر ۱۳۹۶
معرفی کارت Rocket در کلش رویال

✅کارت Rocket(راکت) در آرنای 3 آنلاک میشود.


✅این کارت یک اسپل است که ضربه ی منطقه ی بسیار بالایی دارد ولی منطقه ی هدف آن کوچک است.


✅هر کارت راکت 6 الکسیر نیاز دارد.


✅راکت که یک اسپل است، به صورت یک موشک از برج پادشاهی خارج میشود.


✅راکت به شدت در حمله مفید واقع میشود و میتواند به عنوان کارت پایانی بازی، برج های کم جان حریف را هدف قرار داده و با نابود کردن آن قبل از اتمام زمان بازی، امتیاز بیشتری را برای شما حاصل کند.


✅با راکت و با مقدار الکسیر مساوی میتوان الکسیر ساز حریف را از بین برد و مانع برتری حریف در الکسیر شد.


✅این اسپل میتوانید نیروهایی که جان متوسط دارند مانند Musketeer، Wizard و Witch را از بین ببرد.

🌐به همین دلیل میتوان از راکت برای کشتن نیروهای ضربه زن یا نیروهایی که برای پشتیبانی از نیروهای پرجان همراهشان می آیند، استفاده کرد.

🌐با راکت میتوان Elite Barbarians را هم از بین برد، ولی چون این نیرو سرعت زیادی دارد، نشانه گیری او بسیار سخت خواهد بود و در واقع بدون منحرف کردن این نیرو، کار بسیار دشواری خواهد بود.✅بهتر است برای انبوه نیرو های کم جان از این اسپل استفاده نکنید، چرا که میتوان آن را با اسپل هایی مانند Arrows که الکسیر کمتر و حتی محوطه ی هدف بیشتری دارند، جایگزین کرد. در مواقع اضطراری و در مقابل Minion Horde و Skeleton Army استفاده از راکت میتواند خطر آن ها را برطرف کند.


✅از راکت میتوانید برای کم کردن جان یا از بین بردن ساختمان هایی مانند Barbarian Hut استفاده کنید و علاوه بر اینکه راه حمله را برای نیروهای خودتان باز میکنید، حریف را در الکسیر از خودتان عقب می اندازید.

🌐اگر در زمان مناسب راکت را استفاده نکنید، Barbarian Hut میتواند 2 گروه از 5 گروه نیروهایش را بسازد، ولی اگر در زمان مناسب استفاده شود، تنها 1 گروه توسط این ساختمان ساخته میشود. زمان مناسب برای استفاده از راکت هنگامی است که بربرین ساخته شده 15 کاشی حرکت کند و اگر ساختمان آن عقب قلمرویش ساخته شده باشد، پس از آنکه اولین بربرین آن از پل گذشت، راکت را بر روی آن استفاده کنید. فراموش نکنید دانستن این زمان ها برای بازیکنانی که به طور مکرر با ساختمان های سازنده ی نیرو مواجه میشوند، مهم و ضروری است.

🌐شما میتوانید با هدف قرار دادن گوشه ی Barbarian Hut، هم به ساختمان و هم به نیرویی که از آن در همان لحظه بیرون می آید، ضربه بزنید.

🌐با راکت میتوان جلوی ساختن 8 الکسیر در الکسیر سازِ تا حداکثر 2 لول بیشترِ حریف را گرفت. از آنجا که معمولا الکسیر ساز ها در انتهای قلمرو و پشت برج های دفاعی ساخته میشوند، میتوان به برج ها هم همزمان ضربه زد.

🌐راکت اسپل بسیار خوبی برای مقابله با X-Bow است، چرا که میتواند خسارت زیادی به آن وارد کند و در صورتی که 4 لول از آن بیشتر باشد، آن را از بین ببرد.

🌐اگر چه راکت اسپل بسیار خوبی برای از بین بردن ساختمان ها میباشد، ولی اکثرا الکسیر بیشتری نسبت به هدف خود نیاز دارد، پس اینکه چه زمان از راکت استفاده میکنید، بسیار مهم است.✅با توجه به محوطه ی هدف کوچک و زمان زیاد حرکت اسپل راکت، هدف گیری آن برای نیروهای متحرک و پرنده بسیار سخت است، لذا:

🌐این اسپل را به مقدار قابل توجهی جلوتر از نیروهی هدف خود استفاده کنید تا به آن اصابت کند.

🌐استفاده از راکت برای اولین نیروها، احتمال خطای آن را افزایش می دهد.

🌐از اسپل Lightning نیز میتوان به جای راکت استفاده کرد، با این تفاوت که ضربه ی بسیار کمتری وارد می کند، محوطه ی هدف بزرگتری دارد و تنها به 3 هدف ضربه میزند ولی اسپل به محض استفاده ضربه ی خود را خواهد زد. ولی به یاد داشته باشید که اگر راکت را برای از بین بردن یک ساختمان می خواهید، Lightning نمیتواند این کار را به درستی انجام دهد چرا که فقط نیروهایی که بیشترین جان را داشته باشند، هدف قرار میدهد.✅اگر حریفتان از راکت استفاده کرد، میتوانید شما هم در همان مسیر یک حمله ی نه چندان گران را ترتیب دهید و او مجبور میشود تا تنها با 4 الکسیر دفاع کند، مگر اینکه الکسیر ساز داشته باشد.


✅اگر حریفتان از Sparky در پشت برجش استفاده کرد، منتظر آن بمانید تا Sparky به کنار برج های دفاعی برسد و با هدف قرار دادن آن ها، خسارت قابل توجهی به هردوی آن ها وارد کنید. برای اینکه راکت شما بتواند اسپارکی را از بین ببرد، باید 6 لول بالاتر از آن باشد، در صورتی که 5 لول بالاتر باشد، میتوان با Zap کار آن را تمام کرد ولی 2 الکسیر به ضرر شما خواهد بود، اگر این عدد 4 یا کمتر باشد، از اسپل های قدرتمند تری مانند Arrows و همچنان خرج مقدار بیشتری الکسیر میتوانید آن را نابود کنید.


✅این اسپل را میتوان جایگزین ترکیب قدرتمند Fireball و Zap کرد، چرا که این ترکیب تنها 6 نیروی هم لول خود را که Fireball به تنهایی نمیتواند آن ها را بکشد، از پا در بیاورد(نیرو های Ice Wizard، Witch، Barbarians، Musketeers، Wizard، Three Musketeers، Mega Minion) در حالی که راکت میتواند علاوه بر نیروهای بالا، 11 نیروی دیگر را نیز از بین ببرد(Goblin Hut، Sparky، Dark Prince، Baby Dragon، Mini P.E.K.K.A، Furnace، Elexir Collector، Miner، Tesla، Lumberjack، Cannon) و 1 جای کمتر در عرشه ی شما را اشغال کند.

🌐فراموش نکنید که از استفاده از راکت به دلایلی که گفته شد، بسیار سخت تر است.

🌐اگر در زمان درست استفاده شود، میتواند Minion Horde و عمده نیروهای Skeleton Army را از بین ببرد. هرچند استفاده از راکت برای آن ها توصیه نمیشود.