به سایر گیمرها ملحق شو و شبکه گیمینگ خودت رو بساز!

کاربر گرامی با ساخت اکانت در موباجیم می‌توانید از امکانات و جوایز بیشتری بهره‌مند شوید.

ثبت نام
×
موباجیم، شبکه اجتماعی گیمرها

با نصب اپلیکیشن موباجیم خفن‌ترین گیمرهای ایران رو بشناس و کلی دوست گیمر پیدا کن.

معرفی کارت Ice Golem در کلش رویال

۰ نظر    ۴۶۲ بازدید
۱ خرداد ۱۳۹۶
معرفی کارت Ice Golem در کلش رویال

✅ کارت Ice Golem در آرنای 8 آنلاک میشود.


✅آیس گُلِم یک نیروی نزدیک زن با جان متوسط و قدرت ضربه ی کم است که وقتی میمیرد، ضربه ی کمی میزند و هدفش فقط ساختمان های دشمن است.


✅این نیرو یک تانک ارزان قیمت است که مانند Golem وقتی کشته میشود، به اطرافیشانش ضربه میزند و علاوه بر آن به مدت 2 ثانیه سرعت آن ها را کم میکند.


✅آیس گُلِم برای فعال سازی، 2 الکسیر نیاز دارد.


✅یک استراتژی ساده برای استفاده از این نیرو، قرار دادن آن در جلوی Hog Rider است. با این کار، آیس گُلِم ضربه خور هاگ رایدر شده و علاوه بر کاهش سرعت نیرو های دفاعی، فرصت بیشتری به هاگ رایدر برای ضربه زدن میدهد.

🌐کاهش سرعتی که ساختمان های دفاعی و نیروهای پشتیبانی بعد از مردن آیس گُلِم میگیرند، به هاگ رایدر فرصت 1 یا 2 ضربه ی بیشتر را میدهد.

🌐علاوه بر آن، یک روش مقابله با هاگ رایدر، استفاده از Skeleton Army  است و آیس گُلِم با مردنش و کاهش سرعت آن ها یا کشتنشان، از هاگ رایدر محافظت میکند.✅آیس گُلِم را میتوان به عنوان یک تانک دفاعی و کند کننده ی نیروهای حمله ی دشمن استفاده کرد.

🌐اگر آیس گُلِم  را در وسط قلمرو و کمی متمایل به سمت مسیر مخالفی که دشمن حمله میکند قرار دهید، نیروهای دشمن به سمت آن کشیده شده و به دنبال آن میروند. این کار علاوه بر افزایش مسیر و قرار دادن آن ها در ناحیه ی خطر(یعنی جایی که هر دو برج دفاعی قادر به ضربه زدن هستند)، برج ها فرصت بیشتری برای ضربه زدن پیدا میکنند.✅استفاده از آیس گُلِم همراه با نیرو های زمینی مانند Prince یا Mini P.E.K.K.A میتواند گروه دشمنانی که برای کشتن نیروهای شما آمده اند را از بین ببرد. اگر میخواهید در مقابل گروه Minion ها بایستید، میتوانید از اسپل Zap در کنار ضربه ی مردن آیس گُلِم برای کشتن آن ها استفاده کنید.


✅آیس گُلِم را میتوان با نیروهای ارزان و پر سرعتی مانند Fire Spirit یا گابلین همراه کرد تا بدین وسیله ضربه ی خوبی به برج های دفاعی حریف وارد کرد.


✅از آیس گُلِم میتوان برای منحرف کردن تمامی نیرو ها(غیر از نیروهایی که تنها به ساختمان ها ضربه میزنند) بویژه نیروهایی که سرعت کمی دارند استفاده کرد و آن ها را به سمت برج های دفاعی کشاند. 


✅آیس گُلِم نیروی خوبی برای مقابله با اسپل Clone است چرا که میتواند با ضربه ای که پس از مردنش به کلون ها میزند، آن ها را بکشد.


✅یک آیس گُلِمی که تنهاست، خطری برای برج های شما نخواهد داشت و ضربه ی کمی میتواند وارد کند. به همین دلیل نادیده گرفتنش مشکلی ایجاد نخواهد کرد. 

🌐با استفاده از Skeletons یا Spear Goblins میتوانید او را سریعا بکشید. 

🌐فراموش نکنید با لول های استاندارد تورنومنت، ضربه ای که آیس گُلِم بعد از مردنش میزند، میتواند اسکلت ها را از بین ببرد.✅آیس گُلِم میتواند با اکثر تانک های ضعیف تر مانند Mini P.E.K.K.A. و Valkyrie مقابله کند. کشیدن این نیروها به سمت وسط قلمروی شما، علاوه بر بیشتر کردن زمان حرکت آن ها به سمت برج های دفاعی، آن ها را در داخل تیررس هر دو برج دفاعی نیز قرار میدهد. این روش در مقابل نیروهای کوچک نزدیک زن مانند مینیون ها نیز قابل اجراست. 

🌐برای مقابله با نیروهای دورزن، آیس گُلِم را دقیقا کنار آن ها قرار دهید. کُند شدن آن ها بعد از مردن آیس گُلِم این فرصت را به برج های دفاعی میدهد تا کار آن ها را تمام کند.✅آیس گُلِم را به دلیل قدرت ضربه ی کمی که دارد، به تنهایی به حمله نفرستید. بیشترین بازده آیس گُلِم وقتی است که ضربه خور دیگر نیرو ها شود.


✅هر آیس گُلِم با کمک Fire Spirits میتواند سه Musketeer را از بین ببرد. ابتدا آیس گُلِم را قرار دهید تا Musketeer ها ضربه های خود را به او بزنند، سپس سریعا Fire Spirit ها را به سمت آن ها روانه کنید تا ضربه ی خوبی را به آنها وارد کنند. ضربه ی مردن آیس گُلِم آن ها را کند کرده و حتی گاهی باعث کشتن آن ها نیز میشود.


✅از آنجا که آیس گُلِم ارزانترین مینی تانک است، میتواند به عرشه هایی که تانک کم دارند، به راحتی اضافه شود.


✅آیس گُلِم به دلیل قیمت کمی که دارد، نیرویی کاربردی به حساب می آید. در دفاع، با مردنش سرعت نیرو های اطرافش را کم میکند. در حمله، نقش یک تانک را دارد و بعد از مردنش، سرعت نیروهایی که دورش جمع شده بودند را کم میکند که یک برگ برنده برای شما به حساب می آید.  همچنین این نیرو میتواند یک ضربه از اسپل Lightning را تحمل کند که گاهی باعث میشود نیرو های آسیب پذیر دیگر مانند Musketeer و Wizard نجات بیایند.


کارتلند