به سایر گیمرها ملحق شو و شبکه گیمینگ خودت رو بساز!

کاربر گرامی با ساخت اکانت در موباجیم می‌توانید از امکانات و جوایز بیشتری بهره‌مند شوید.

ثبت نام
×
موباجیم، شبکه اجتماعی گیمرها

با نصب اپلیکیشن موباجیم خفن‌ترین گیمرهای ایران رو بشناس و کلی دوست گیمر پیدا کن.

معرفی کارت Graveyard - قبرستان در کلش رویال

۰ نظر    ۸۵۷ بازدید
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
معرفی کارت Graveyard - قبرستان در کلش رویال

کارت قبرستان یکی از بهترین کارت های Legendary می باشد که در این مطلب سعی داریم به معرفی این کارت بپردازیم ، در ادامه همراه موباجیم باشید.

 

✅کارت قبرستان (Graveyard) در آرنای 5 آنلاک می‌شود.


✅این کارت، یک اسپل است که تعداد 17 اسکلت را در هر جای نقشه که بخواهید در شعاع بزرگی ظاهر می‌کند.


✅الکسیر مورد نیاز برای استفاده از این اسپل 5 عدد می‌باشد.


✅همانطور که گفته شد، این اسپل مانند Goblin Barrel و Miner می‌تواند در هرجای نقشه استفاده شود و اسکلت‌ها را یکی یکی ظاهر می‌کند.


✅یک استراتژی خوب برای استفاده از این اسپل این است که از یک نیروی پر جان (یا همان تانک) مانند جاینت  استفاده کنید و همزمان از اسپل قبرستان نیز استفاده نمایید، در این حالت همانطور که برج دفاعی دشمن نیروی تانک شما را هدف قرار می‌دهد، اسکلت‌ها آن را نابود می‌کنند.
هرچند در نظر داشته باشید که برای مقابله با این استراتژی می‌توان به راحتی از یک Valkyrie همراه با یک Mini P.E.K.K.A با استفاده ی الکسیر کمتر مقابله کرد؛ به این صورت که والکری اسکلت‌ها را نابود می‌کند و مینی پکا جاینت را از پای درمی‌آورد.


✅از آنجایی که Miner و اسپل قبرستان در هر جای نقشه قابل استفاده هستند، ترکیب این دو نیرو می‌تواند استراتژی خوبی به حساب آید، به این صورت که ماینر به دلیل میزان سلامتی بیشتری که دارد می‌تواند تانک شود و ضربات برج دفاعی دشمن را دفع کند، و به اسکلتها این امکان را دهد که برج را کاملا نابود کنند.
این ترکیب، با استفاده از ضربات منطقه‌ای والکری به خوبی قابل مقابله است. همچنین با استفاده از نیروی Minion Horde می‌توان به سرعت اسکلتها و ماینر را نابود کرد چرا که هیچکدام از این دو نیرو قادر به ضربه زدن به نیروهای هوایی نیستند.


✅نیروهای مناسب برای مقابله با اسپل قبرستان: Goblins، Lumberjack، Archers، Gaurds و Minions


✅نیروی Skeleton Army یک ضد فوق‌العاده برای اسپل قبرستان، همراه با 2 الکسیر سود نسبت به آن می‌باشد چون این نیرو منطقه‌ی بزرگی را تحت پوشش قرار می‌دهد و همچنین اسکلتهای آن میتوانند به سرعت در مقابل اسکلتهای تازه ظاهر شده واکنش نشان داده و قبل از اینکه کاری از آنها برآید، نابودشان کنند.


✅یک ضد مناسب دیگر برای اسپل قبرستان، استفاده از اسپل Poison می‌باشد، به این صورت که این اسپل تقریبا تمام منطقه‌ی تحت پوشش قبرستان را در بر می‌گیرد، و میزان زمان ماندگاری هردو اسپل یکسان می‌باشد.
هرچند که در این حالت نیز به دلیل خسارات خرد خردی که اسپل سَم وارد می‌کند، همچنان بعضی از اسکلتها فرصت آن را پیدا می‌کنند که به برج دفاعی خسارت وارد کنند، ولی در عوض نسبت به حریف خود به اندازه‌ی 1 عدد الکسیر سود کرده‌اید.


✅اسپل قبرستان می‌تواند یک ضد فوق‌العاده عالی برای Inferno Tower، Inferno Dragon و Sparky باشد. اسکلتهای ظاهر شده، حداقل تا 10 ثانیه نیروهای مذکور را سرگرم می‌کنند و به دیگر نیروها این فرصت را می‌دهند تا آنها را از بین ببرند.


✅هیچگاه اسپل قبرستان را بر روی مرکز برج دفاعی دشمن استفاده نکنید چرا که تقریبا 90 درصد امکان دارد که بعضی از اسکلتهای ظاهر شده، به برج پادشاهی (King's Tower) دشمن حمله کنند و آن را فعال کنند. بهترین مکان استفاده از این اسپل در گوشه‌ای از برج دفاعی دشمن است که از همه بیشتر از برج پادشاهی دور است.


✅این اسپل به دلیل میزان زمان زیادی که نیاز دارد تا آماده شود ( 1 ثانیه به دلیل تاخیر سرور، و 1.5 ثانیه هم زمان آماده شدن آن و در مجموع حدود 2.5 ثانیه!!) کارت خوبی برای واکنش‌های سریع به دشمن محسوب نمی‌شود و پیشنهاد می‌شود که برای استفاده از آن، از قبل برنامه‌ریزی شده باشد.


✅اسپل قبرستان همراه با اینفرنو تاور، ترکیب فوق‌العاده‌ای برای مقابله با حملات ترکیبی P.E.K.K.A و Prince و Dark Prince می‌باشد حتی اگر دشمن شما از اسپل Zap بر روی اینفرنو تاور استفاده کند.


کارتلند