به سایر گیمرها ملحق شو و شبکه گیمینگ خودت رو بساز!

کاربر گرامی با ساخت اکانت در موباجیم می‌توانید از امکانات و جوایز بیشتری بهره‌مند شوید.

ثبت نام
×
موباجیم، شبکه اجتماعی گیمرها

با نصب اپلیکیشن موباجیم خفن‌ترین گیمرهای ایران رو بشناس و کلی دوست گیمر پیدا کن.


داستان بازی بعد از نسخه ی اول اتفاق می افتد. لینچ در شانگهای همراه با نامزد خود که اسمش ژو هست زندگی آرامی برای خود دسته پا کرده و کین هم درکنار دختر خود دارد به خوبی و خوشی زندگی می کند. تا اینکه دوست کین یعنی لینچ در یک روز به او زنگ میزند و به کین میگوید که میخواهد معامله ای خطرناک انجام دهد که پول خوبی هم در این کار هست و کین هم که به پول نیازمند است پیشنهاد او را قبول می کند و راهی شانگهای واقع در چین میشوند…

ولی پس از مدتی آن ها می فهمند که این معامله توطئه ای بیش نبوده برای کشتن شان! در این بین کین در یک درگیری به اشتباهی دختر یکی از خاندان شانگهای را میکشد و پدر گردن کلفت این دختر دست به کار می شود تا کین و لینچ را هرجوری که شده بکشد و اینجاست که داستان این دو شخصیت روانی ما شروع خواهد شد!

دیالوگ های بازی قابل قبول است ولی در بیشتر آن ها از کلمات رکیک و زشت استفاده شده است.

در هر حال صداگذاری به داستان کمک نمی کند و داستان بازی را میتوان فوق العاده کلیشه ای و سطحی خواند که اصلا کششی برای ادامه ی بازی ایجاد نمی کند و بد تر از همه پایان بسیار بد و عجیب آن است!

 

مرد ابلهی که مرد..!

گیم پلی بازی که در شماره ی 1 بازی دست کمی از فاجعه نداشت و در این نسخه هم آنچان تغییراتی نسبت به نسخه ی قبلی نکرده است! بازی از دید یک دوربین بی کیفیت و دستی دنبال می شود. مثلا وقتی که کسی را هد-شات میکنید سر او به صورت شطرنجی درآمده و هروقت لینچ میدود , دوربین آنقدر تکان میخورد که سر بازیکن گیج میرود و همان موقع به تنظیمات بازی میرود و این قسمت را خاموش میکند!

در Dog Days فقط دو کلمه معنا میدهد : بکش و برو! یعنی بازی هیچ چیز غیر از این ندارد و ما شاهد هیچ نوآوری خاصی نیستیم. هوش مصنوعی دشمنان هم در سطح مزخرفی  کار شده و به  شخصه چندین بار دیده ام که جلوی دشمنان ایستاده ام ولی آن ها هیچ عکس العملی نشان نمی دهند و فقط دور خودشان میچرخند. در بازی سیستم گروگان گیری هم  وجود دارد که با یک دکمه میتوانید آن ها را  Excute یا به قول معروف کشته یا آن ها را به سمت دشمنان پرت کنید.

۱۱ ۳   ۶۸ ۱۸ اسفند ۱۳۹۶