به سایر گیمرها ملحق شو و شبکه گیمینگ خودت رو بساز!

کاربر گرامی با ساخت اکانت در موباجیم می‌توانید از امکانات و جوایز بیشتری بهره‌مند شوید.

ثبت نام
×
موباجیم، شبکه اجتماعی گیمرها

با نصب اپلیکیشن موباجیم خفن‌ترین گیمرهای ایران رو بشناس و کلی دوست گیمر پیدا کن.

مسابقه برترین بازی سال 96 موباجیم

۲ نظر    ۵۹۴ بازدید
۱ اسفند ۱۳۹۶
مسابقه برترین بازی سال 96 موباجیم

با توجه به وضعیت ترندهای جهانی، فعالیت کاربران موباجیم و رصد بازارهای داخلی گیم ایران 48 بازی را شایسته انتخاب محبوب ترین بازی سال 96 دانسته‌ایم که قرار است شما با رای های خودتان محبوب ترین بازی بین گیمرهای ایرانی را مشخص کنید.

در اینجا لازم می‌دانیم از حمایت‌های همیشگی شما کاربران گرامی تشکر کنیم و این قول را به شما می‌دهیم که سال آینده با قدرت بیشتری برای ارزش بخشیدن به جامعه‌ی گیمرهای ایرانی تلاش کنیم و موباجیم جایی باشد که در آن گیمرها دیده شوند و گیمر بودن باعث افتخار باشد. 


نحوه برگزاری مسابقه:

با توجه به تعدد گیم‌های انتخابی، ما 48 بازی برتر را در 8 گروه 6تایی تقسیم کردیم که از هر گروه 2 بازی برتر به مرحله حذفی راه یافته و از مرحله حذفی تا فینال بازی ها به صورت دوئل با یکدیگر مسابقه می‌دهند تا محبوب ترین بازی انتخاب شود.

این مسابقات بر روی وب‌سایت موباجیم برگزار می‌شود و نحوه برگزاری، اعلام نتایج و ... مرتب در اپلیکیشن موباجیم و کانال تلگرام به نشانی @mobagym پوشش داده خواهد شد.

لازم به ذکر است شما در هر مرحله از نظر سنجی تنها می‌توانید به یک بازی رای دهید.

برای شرکت در قرعه‌کشی این رویداد می بایست شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید. توضیحات تکمیلی در بخش نحوه بردن جوایز ارائه شده است.


اسپانسر مسابقات: 

در این رویداد بزرگ که حدودا 25 روز به طول می‌انجامد موباشاپ به عنوان اسپانسر مسابقات به 5 نفر از شرکت کننده‌ها به قید قرعه 50% تخفیف استفاده از محصولات گیمینگ خود را هدیه می‌دهد. 


موباشاپ


موباشاپ(فروشگاه موباجیم) برای برندگان مسابقه جوایز نفیسی از محصولات خود در نظر گرفته است که می‌توانید اطلاعات و محصولات این فروشگاه تخصصی گیمرها را در لینک های زیر مشاهده نمایید:

صفحه موباشاپ در موباجیم: http://mobagym.com/users/mobashop/

صفحه موباشاپ در اینستاگرام: https://www.instagram.com/moba.shop/


نحوه بردن جوایز: 

در صفحه رای گیری شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید تا در قرعه‌کشی شرکت داده شوید.

پس از شرکت در هر رای گیری، شماره تلفن شما به عنوان کسی که رای داده است نزد ما ذخیره می‌شود و به شانس شما برای شرکت در قرعه‌کشی افزوده می‌شود. هر چه تعداد حضور شما در رای گیری ها بیشتر باشد شانس بیشتری برای بردن جوایز دارید، به مثال زیر دقت کنید:

در مجموع این رویداد حدودا 25 نظرسنجی انجام می‌شود و کسی که در 18 نظرسنجی رای داده باشد با ضریت 18 در قرعه کشی شرکت داده می‌شود و کسی که فقط در 1 نظرسنجی رای داده باشد با ضریب 1 در قرعه کشی شرکت می‌کند، بدین ترتیب افراد فعال در نظرسنجی شانس بیشتری برای بردن جوایز دارند.

نظرسنجی‌ها معمولا 24 ساعته هستند و در پایان هر مرحله بازی‌های برتر اعلام می‌شوند. لازم به ذکر است که قرعه‌کشی پس از انتخاب بازی سال به صورت آنلاین برگزار می‌شود و از طریق شماره تلفن‌هایی که وارد کرده‌اید، با شما (در صورت برنده شدن) تماس می گیریم و شما رو برای دریافت هدایا از موباشاپ راهنمایی می کنیم.


پس برای انتخاب برترین بازی سال 96 همراه موباجیم باشید.کارتلند