به سایر گیمرها ملحق شو و شبکه گیمینگ خودت رو بساز!

کاربر گرامی با ساخت اکانت در موباجیم می‌توانید از امکانات و جوایز بیشتری بهره‌مند شوید.

ثبت نام
×
موباجیم، شبکه اجتماعی گیمرها

با نصب اپلیکیشن موباجیم خفن‌ترین گیمرهای ایران رو بشناس و کلی دوست گیمر پیدا کن.

unsight pro

Unisght

دسته بندی: بازی‌های پازل، انتشار دهنده: سورنا گیمز

1

بازی Unsight یک بازی معمایی و پازل پلت فورمر است که برای کامپیوتر و کنسول ها تولید شده است، بازی از سال 1384 در دست تولید بوده و به زودی در داخل و خارج از کشور منتشر خواهد شد.

تریلر

تصاویر

داستان بازی در مورد شخصیتی بی نام و نشان است که در دنیایی تخیلی بر خلاف خواسته چشم بزرگ عمل می کند و به دنبال واقیعت و شادی واقعی در زندگی است. این چشم بزرگ تمام دنیا را به تسخیر خود درآورده و انسان ها بعد از پیروی از دستورات و گفته های اون بعد از مدتی تبدیل به چشم می شوند چشم هایی که مدام دیگران را دنبال می کنند و تبدیل به سربازان چشم بزرگ شده اند.
فلسفه تبدیل یک انسان به چشم از زندگی روزمره و چشم های اطراف ما که مدام مزاحم و دیوار رسیدن ما به شادی و موفقیت هستند شروع شده و به شبکه های خبری، رسانه ای و شبکه های اجتماعی ختم می شود، همه این عوامل در نهایت باعث می شوند شادی واقعی ما از بین برود و ما معنی و طعم شادی واقعی را فراموش کنیم، هرچقدر ما بشتر درون این دنیای مدرن و چشم های اطراف فرو می رویم سخت تر می توانیم واقعیت و شادی حقیقی را درک کنیم.
در دنیای بازی هم با این فلسفه بازی آغاز می شود و کاربر در نقش یکی از افرادی که بر خلاف این سیستم و طرز فکر عمل می کند وارد بازی می شود و تلاش می کنند پازل های مختلف را که هر کدام نماد مشکلات و سختی های زندگی روزمره ما هستند را حل بکند، حل مشکلات نیز به صورت غیر مستقیم به داستان اصلی ارتباط دارند، یعنی هدف هر پازل غیر فعال کردن تمام چشم های موجود در یک پازل است، این چشم ها هر کدام با نوع های مختلف و ویژگی های خاص خود در تلاش هستند تا کاراکتر اصلی را از حرکت به جلو باز دارند.
برای حل کردن پازل ها کاربر می بایست با استفاده از آیتم های موجود در هر پازل مانند آتش، صدا، نور و آیتم های دیگر چشم های مختلف را در زمان های مختلف غیر فعال کند، زمان بندی و استفاده موثر از هر آیتم در حل پازل ها بسیار مهم هستند
شخیت اصلی ما برای رهایی از این دنیای تسخیر شده توسط چشم بزرگ، نیاز به جمع کردن آیتم هایی به اسم \”شادی\” است، این شادی های در گذشته و زندگی روزمره ما فراموش شده اند و کاربر تلاش می کند تا تعداد بیشتری شادی جمع کند تا مراحل بعدی باز شوند.
مهمترین قسمت گیم پلی بازی مربوط به حل پازل ها با 4 روش مختلف است، کاراکتر اصلی چهار سن دارد و باید هر پازل را با سن های مختلف حل کنند تا بتواند شادی های مخصوص آن سن را نیز جمع آوری کند، به طور مثال وقتی یک پازل با سن کودکی حل می شود، حل کردن آن با سن بزرگ سالی، بسیار متفاوت خواهد بود و استراتژی های مختلفی برای هر سن باید استفاده شود.

در هر مرحله با توجه به ارتباط آن محیط با سن انسان ها، گرافیک مختلفی استفاده شده است که نشان دهنده اوج و فرود شرایط زندگی یک انسان است.
در مجموع در بازی Unsight 240 پازل وجود دارد و این پازل ها در قالب 6 مرحله تقسیم شده اند، همچنین یک مرحله در ابتدای بازی به عنوان مقدمه معرفی می شود و در انتهای بازی نیز 2 مرحله کاملا متفاوت با عنوان خاتمه و انتهای بازی در نظر گرفته شده است.

کارتلند
گروه pubg بزن به ربات pubgmobilbot@ با تمام امکانت کانال ...
۱۳۹۷/۶/۱

بازیکنان

2

پست‌ها

1
MO1-profile-image 2

01

گروه pubg بزن به ربات pubgmobilbot@
با تمام امکانت کانال گروه استیکر ربات هرچی فکرش بکنی تو هرجا و تمام ...

۱۰ ۱

بازیکنان

2