به سایر گیمرها ملحق شو و شبکه گیمینگ خودت رو بساز!

کاربر گرامی با ساخت اکانت در موباجیم می‌توانید از امکانات و جوایز بیشتری بهره‌مند شوید.

ثبت نام
×
موباجیم، شبکه اجتماعی گیمرها

با نصب اپلیکیشن موباجیم خفن‌ترین گیمرهای ایران رو بشناس و کلی دوست گیمر پیدا کن.

Sunset Overdrive

Sunset Overdrive

دسته بندی: بازی‌های ماجراجویی، انتشار دهنده: اینسومنیاک

1

اگر به دنبال یک بازی با سبک کارتونی، باگرافیک عالی، رنگارنگ و تک نفره هستید ما به شما Sunset Overdrive راپیشنهاد می کنیم. در ادامه با معرفی این بازی همراه موباجیم باشید.

تریلر

تصاویر

این بازی شامل مراحل زیاد و جذابی می‌شود که شما را سرگرم خواهد کرد. البته نا گفته نماند که شما می‌توانید به همراه دوستان خود نیز این بازی را انجام دهید. این تا ۸ نفر همزمان را ساپورت می‌کند. در این بازی اکتشافی و ماجراجویی، مکانها و مراحل زیادی را باید کشف کنید که در میان آنها از مناظر زیبا نیز لذت ببرید. 

 داستان بازی از جایی شروع می‌شود که شرکتی قصد فروش نوشابه‌های انرژی‌زا را دارد و برای همین جشنی بپا می‌کند و کل شهر را دعوت می‌کند، در این جشن مردم شهر با خوردن نوشابه‌ها به زامبی تبدیل می‌شوند و به مردم حمله می‌کنند و کم‌کم کل شهر زامبی می‌شوند و شما باید برای نجات خود به سمت خانه‌ی خود بروید.

از ویژگی‌های بازی می‌توان به آن اشاره کرد که بازی می‌تواند شمارا بخنداند. بازی از تخیلات سازنده‌اش نشئت می‌گیرد و شخصیت‌های بازی طوری طراحی شده‌اند که شما با دیدن آنها خواهید خندید. این شخصیت‌ها همان زامبی‌ها هستند که هیچوقت نمی‌خوابند و منتظر شما هستند.

این بازی در کنار خنده، هیجان را نیز برای شما به همراه خواهد داشت.

بازیکنان

14

پست‌ها

0