به سایر گیمرها ملحق شو و شبکه گیمینگ خودت رو بساز!

کاربر گرامی با ساخت اکانت در موباجیم می‌توانید از امکانات و جوایز بیشتری بهره‌مند شوید.

ثبت نام
×
موباجیم، شبکه اجتماعی گیمرها

با نصب اپلیکیشن موباجیم خفن‌ترین گیمرهای ایران رو بشناس و کلی دوست گیمر پیدا کن.

بازی مدیریت فوتبال

Football Manager 2018

دسته بندی: بازی‌های ورزشی، انتشار دهنده: SEGA

1

بازی Football Manager 2018 یکی از بهترین بازی‌های سبک مدیریت فوتبال است که امروز تصمیم گرفتیم این بازی مهیج را برای شما کاربران خوب موباجیم معرفی کنیم.

تریلر

تصاویر

همه می‌گویند که فوتبال بازی عقیده‌ها و نظرات است و هرکسی طرز فکر خود را دارد اما در این بازی شما حرف اصلی را می‌زنید و نظر شماست که روند بازی را تغییر می‌دهد‌. شما از حالا مدیر و تصمیم گیرنده برای تیم خودتان هستید. این دست شماست که با کدام بازیکن قرارداد ببندید و کدام یکی را بفروشید و چگونه منابع (بودجه) خود را کنترل و مدیریت کنید. شما می‌توانید با تغییر شرایط مختلف در بازی، تصمیم گیری کنید و یا یک تصمیم کلی برای تمام زمان بازی بگیرید تا روند بازی را بدون تغییر نگه دارید. تمامی این ها وابسته به انتخاب و نحوه‌ی مدیریت شماست. چه کسی بازی کند یا روی نیمکت بنشیند نیز به شما بستگی دارد.

 هرتصمیمی که بگیرید انکعاس آن را خواهید دید. پس درست تصمیم گیری کنید تا به یک ستاره تبدیل شوید.

 در صفحه‌ی نخست روزنامه‌ها باشید و در شبکه‌های اجتماعی مشهور شوید. شما در لیست اسطوره‌های فوتبال قرار خواهید گرفت البته بستگی به خودتان دارد. بدانید که تصمیمات ناهماهنگ در داخل و خارج زمین برای شما وجود دارد و تمامی آنها قسمتی از جهان بزرگ فوتبال هستند.

 زمان آن فرارسیده که ثابت کنید که شما چگونه مربی‌ای هستید.

در این بازی بیش از ۵۰ کشور فوتبالی دنیا وجود دارد که می‌توانید در آنها حضور پیدا کنید. ۲۵۰۰ تیم وجود دارد که شما  قادر به شروع با هر کدام از آنها هستید تا به موفقیت برسید. همچنین می‌توانید با بیش از ۶۰۰ هزار پلیر واقعی در ارتباط باشید.


موتور گرافیکی Matchday Live  بهترین نورپردازی‌ها، استادیوم‌ها، مدل‌های پخش، گزارشگری کم نظیر، هوای داینامیک و... درکنار یک رابط کاربری عالی و جذاب را برای شما رقم می‌زند.

کارتلند

بازیکنان

17

پست‌ها

0