به سایر گیمرها ملحق شو و شبکه گیمینگ خودت رو بساز!

کاربر گرامی با ساخت اکانت در موباجیم می‌توانید از امکانات و جوایز بیشتری بهره‌مند شوید.

ثبت نام
×
موباجیم، شبکه اجتماعی گیمرها

با نصب اپلیکیشن موباجیم خفن‌ترین گیمرهای ایران رو بشناس و کلی دوست گیمر پیدا کن.

بازی اکسیر

اکسیر

دسته بندی: بازی‌های استراتژیک، انتشار دهنده: هوشمند پویان

1

بازی اکسیر یک بازی جدید در سبک استراتژیک و اکشن می‌باشد که به تازگی توسط توسعه کسب و کار هوشمند پویان منتشر شده است، امروز تصمیم گرفتیم که این بازی جذاب ایرانی را برای شما کاربران موباجیم معرفی کنیم.

تریلر

تصاویر

از ديرباز انسان‌ها ميل به جاودانگی، قدرت و ثروت داشته‌اند. این میل درونی بود که سال‌ها پیش کيمياگران را از سرزمين‌های مختلف گرد هم آورد و برآن داشت تا سرزمينی افسانه‌ای بنا نهند که به سرزمين اکسير شهرت يافت. کيمياگران در اين سرزمين فرصتی يافتند تا دانش کيمياگری خود را پرورش دهند، قلمرو خود را گسترده سازند و قدرت و خرد به دست بياورند. آنان با هم به رقابت می‌پرداختند تا قدرت‌نمايی کنند، دانش ساخت معجون‌های خود را بيازمايند و خود را برای رسيدن به گنج نهان آماده سازند که گنج نهان با ارزش‌ترين گنج‌ها بود.


اکسیر یک بازی آنلاین رقابتی است که شما در آن با یک حریف واقعی در شش بازی تیر و کمان، تک‌تیر‌انداز، ماشین‌سواری، گردو بازی، بسکتبال و سرعت عمل رقابت می‌کنید. در قلمرو اکسیر شما قادر به ساخت معجون‌های متنوعی هستید که در رقابت‌ها به شما کمک می‌کنند و در موفقیت شما بسیار حائز اهمیت هستند. با استراتژی خاص خود معجون ها را بسازید، انتخاب کنید و در رقابت ها بهترین عملکرد را از خود نشان دهید.


درون‌مایه اصلی بازی اکسیر مدیریت منابع است که از مزرعه بازی شروع می شود، در مزرعه 3 نوع اکسیر حیوانی، گیاهی و معدنی توسط آیتم‌های مختلف تولید می‌شود که از ترکیب آنها می‌توان معجون‌های مختلفی ساخت. جایگاه ساخت این معجون ساختمان کیمیاگری است، پس از ساخت معجون پلیرها می توانند وارد ایستگاه‌های بازی شوند.

شاهکار :/ @dark.knight
۱۳۹۶/۱۲/۳
مپ زیبای بازی اکسیر. خوداییش کلن نیست؟ منتظر باشید تا ...
۱۳۹۶/۱۲/۳
اکسیر بازی عجیب اکسیر مثل اسمش یه معجون از چند ...
۱۳۹۶/۱۲/۳

بازیکنان

15

پست‌ها

3
tahmineh-profile-image 38

Tami

شاهکار :/
@dark.knight

۴۷ ۴
tahmineh-profile-image 38

Tami

مپ زیبای بازی اکسیر.
خوداییش کلن نیست؟
منتظر باشید تا تو پست بعدی یکی از شاهکار های آرت اکسیر رو ...

۵۱ ۱۲
tahmineh-profile-image 38

Tami

اکسیر
بازی عجیب اکسیر مثل اسمش یه معجون از چند گروه از بازی هاست.
در نگاه اول به مپ ...

۴۶ ۲