به سایر گیمرها ملحق شو و شبکه گیمینگ خودت رو بساز!

کاربر گرامی با ساخت اکانت در موباجیم می‌توانید از امکانات و جوایز بیشتری بهره‌مند شوید.

ثبت نام
×
موباجیم، شبکه اجتماعی گیمرها

با نصب اپلیکیشن موباجیم خفن‌ترین گیمرهای ایران رو بشناس و کلی دوست گیمر پیدا کن.

dark wing 2 pro pic

بالهای تاریک ۲

دسته بندی: بازی‌های ماجراجویی، انتشار دهنده: لکسیپ گیمز

1

بازی بالهای تاریک 2 سری جدید بازی است که توسط لکسیپ گیمز منتشر شده و تصمیم گرفتیم این بازی جذاب ایرانی را برای شما کاربران عزیز معرفی کنیم.

داستان در سرمای زمستان و زیر بارش باران آغاز شد .جایی که ربوده شدن بازیگران سینما توسط فردی مرموز با نام مستعار سایه شـب ذهـــن پلـیس و مردم را به خود مشغول کرده است . درست در شبی که سروان آرمان تیرداد مسئولیت رسیدگی به پرونده را برعهده میگیرد سام حقیقی یکی دیگر از بازیگران سینما طعمه سایه شب میشود .

سام پس از به هوش آمدن خود را در محیطی متروکه با نام عجیب بالهای تاریک میابد و برای رهایی از این محیط تمام تلاش خود را میکند . وی بارها و بارها خود را تا مرز رهایی میرساند و حتی با پلیس نیز ارتباط برقرار میکند اما موفق نبوده و در انتها هنگام روبرویی با سایه شب در حفره ای تاریک سقوط میکند .

و اکنون ادامه ماجرا ...

تریلر

تصاویر

بالهای تاریک 2 مانند قسمت قبل یک بازی ماجراجویانه در سبک اشاره و کلیک میباشد که با استفاده از المان های بصری و داستانی جذاب سعی بر جذب بیشتر مخاطبین دارد .

داستان بازی در ادامه نسخه گذشته به سرنوشت “سام حقیقی” شخصیت اصلی بازی برای رهایی از محیطی با نام عجیب “بالهای تاریک” میپردازد و گیم پلی بازی نیز بر پایه یافتن اشیاء مخفی و حل معماهای پیچیده برای رهایی شخصیت اصلی بازی از محیط میباشد .

از ویژگی های بهبود یافته در قسمت دوم میتوان به تصحیح رابط کاربری ، کاربردی تر شدن سیستم راهنما ، روان و به روز تر شدن گیم پلی بازی ، درج نام اشیاء یافته شده برای بررسی بهتر مخاطب و موارد دیگری به جهت بهبود کیفیت بازی اشاره کرد .

بالهای تاریک برای دو سیستم عامل اندروید و رایانه های شخصی در حال طراحی بوده و نسخه اولیه اندروید بازی در حال حاضر در مارکت کافه بازار قابل دریافت میباشد .

بالهای تاریک (سینمایی ترین بازی رایانه ای ایران) یک بازی ماجراجویانه در سبک اشاره و کلیک است (Point&Click) که توسط لکسیپ گیمز (Lexip Games)و به تهیه کنندگی مجید قناد برای سیستم عامل اندروید طراحی شد و با استفاده از خط داستانی جذاب به همراه گرافیک و دوبله ای حرفه ای ، موفق به کسب افتخارات بسیاری در جشنواره های معتبر داخلی و بین المللی شد .


کارتلند
خدا همیشه مراقب تونه🙂🙂
۱۳۹۷/۶/۱۸
به لول ۶ رسیدم ،،،،،،،،،، 🌷 لطفا به پستی که ...
۱۳۹۷/۴/۱
درووووود انتخاب بهترین بازی گیمیستان شروع شده. از طریق لینک ...
۱۳۹۷/۳/۲۸

بازیکنان

28

پست‌ها

3
MJGTV-profile-image 6

MJGTV

خدا همیشه مراقب تونه🙂🙂

۳ ۱
Amir_Hossein_1396-profile-image 10

Amir_Hossein_1396

به لول ۶ رسیدم ،،،،،،،،،، 🌷 لطفا به پستی که در تصویر امده هست لایک کنید .،،،،،🌷

۳۳ ۲
tahmineh-profile-image 38

Tami

درووووود
انتخاب بهترین بازی گیمیستان شروع شده.
از طریق لینک زیر:
http://tehrangamecon.com/en/peoples-choice-awards?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=br_ntkh_b_bhtr_n_b_z_g_zh_m_st_n_z_n_h_mkh_tb_r_dh_d&utm_term=2018-06-18
من خودم نظرم به بازی هایی که تگ ...

۳۹ ۲