به سایر گیمرها ملحق شو و شبکه گیمینگ خودت رو بساز!

کاربر گرامی با ساخت اکانت در موباجیم می‌توانید از امکانات و جوایز بیشتری بهره‌مند شوید.

ثبت نام
×
موباجیم، شبکه اجتماعی گیمرها

با نصب اپلیکیشن موباجیم خفن‌ترین گیمرهای ایران رو بشناس و کلی دوست گیمر پیدا کن.

آشپزباشی

آشپزباشی

دسته بندی: بازی‌های شبیه‌سازی، انتشار دهنده: توکا گیمز

1

بازی آشپزباشی به تازگی توسط توکا گیمز برای سیستم عامل اندروید منتشر شده و موفق به دریافت امتیاز 4.5 از کاربران خود شده است. این بازی موضوع محوری اداره رستوران ساخته شده که در ادامه به معرفی جزئیات بازی می‌پردازیم.

تریلر

تصاویر

❤تو آشپزباشی رستوران رویایی خودتو بساز و کلی غذای خوشمزه سرو کن!


⭐یک بازی مدیریت رستوران جذاب!⭐


+ ⭐به همراه رده بندی انلاین⭐🔰تو این بازی باید رستوران خودتو مدیریت کنی و تو مزرعه ها مواد اولیه رو بکاری تا غذای مشتری هارو بپزی! با پولی که بدست میاری میتونی رستوران رو بزرگ تر کنی و کلی مشتری جذب کنی!👌🔰میز های رستورانتو عوض کن تا وقت بیشتری برای پختن غذا داشته باشی!🔰مواد اولیه رو میتونی تو بازار بفروشی و از مزرعه داری هم پول در بیاری!🔰فقط باید حواست باشه که وقت رو خوب مدیریت کنی چون اگه غذا تو زمان به مشتری نرسه اعتبار رستورانت کم میشه!🔰با پولی که بدست میاری میتونی میز و صندلی یا دستگاه های جدید بخری یا مزرعه و باغتو گسترش بدی!🔰تو بازی پیشرفت کنید تا به لیست بهترین رستوران ها راه پیدا کنید و خودتونو با بقیه بازیکن ها مقایسه کنید🏆


💥ویژگی های بازی:


✔گرافیک زیبا و فانتزی!✔بیش از 75 نوع غذا!✔بیش از 35 نوع مواد اولیه!✔رده بندی انلاین!✔گیم پلی سرگرم کننده و جذاب!✔موسیقی جذاب!✔وسایل پخت غذای مختلف!✔میز و صندلی های مختلف!✔و...پس منتظر چی هستی؟ سریع رستوران خودتو بساز!


(متن توضیحات توسط سازندگان بازی نوشته شده است)

کارتلند

بازیکنان

10

پست‌ها

0