به سایر گیمرها ملحق شو و شبکه گیمینگ خودت رو بساز!

کاربر گرامی با ساخت اکانت در موباجیم می‌توانید از امکانات و جوایز بیش تری بهره مند شوید.

ثبت نام
کارت‌لند

کارت‌لند

دسته بندی: بازی‌های کارتی، انتشار دهنده: وادا

1

بازی کارت‌لند در سبک بازی‌های کارتی به تازگی توسط شرکت وادا برای نسخه‎‌های اندروید منتشر شده است که تصمیم گرفتیم این بازی مهیج و رقابتی را برای شما کاربران عزیز موباجیم معرفی کنیم. در ادامه همراه ما باشید.

تریلر

تصاویر

کارت‌لند یک بازی جدید تو سبک کارتی هست که از همون الگوها و کارت‌های قدیمی استفاده می‌کنه. در حال حاضر نسخه آزمایشی کارت‌لند در کافه بازار منتشر شده و شما می‌تونیم با ۳۲ تیم جام جهانی روسیه، که البته تیم ملی ایران هم توش هست همون حس کارت بازی قدیمی رو دوباره تجربه کنید.


بازیو شروع کنید و مرحله به مرحله با هوش مصنوعی بازی رقابت کنید. قوانین بازی دقیقا مثل همون قدیم‌هاست. مثلا تو رقابت بین کارت‌های ایران و برزیل، اگر «تعداد باخت» رو انتخاب کنی میتونی راحت برنده بشی؛ چون ایران کمتر از برزیل بازی‌هاشو تو جام‌جهانی باخته.این بازی هنوز تو نسخه آزمایشیه و ما داریم هر روز برای بهتر شدنش تلاش می‌کنیم. نسخه بعدی بازی هم به زودی آماده میشه ولی تا اون موقع شما هم باید به ما کمک کنید. برای این کار فقط کافیه با کارت‌لند بازی کنید و به دوستاتون هم معرفی کنید. قطعا نظرات و پیشنهاداتتون خیلی به پیشرفت بازی و نسخه اصلی کمک می‌کنه. در آینده براتون غافلگیری‌های ویژه‌ای هم داریم.

baner

بازی کنندگان

15
  • 1396/12/7
    pink.png msaremif

    عجب بازی خفنی بود. صدای تیم ایرانش باحال بود

    پاسخ